Lao Che3 marca w CK Zamek wystąpi zespół Lao Che, który promuje swój najnowszy album zatytułowany Wiedza o Społeczeństwie. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola, znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa Wiedza o Społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane zostają z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

Zespół występuje w składzie:  Rafał Borycki /bas, wokal/, Mariusz Denst /sampler, wokal/, Hubert Dobaczewski /wokal, gitara/, Maciek Dzierżanowski /instrumenty perkusyjne, sampler, wokal/, Michał Jastrzębski – Szwed /perkusja/, Karol Gola /saksofon, flet, klawisze/ i Filip Różański /instrumenty klawiszowe, wokal/.