Maciej Balcar30 stycznia w klubie Blue Note wystąpi Maciej Balcar, który po raz kolejny rusza w zimową trasę po całej Polsce. Tym razem, artysta zaprezentuje się publiczności w akustycznej odsłonie.

Koncerty Macieja Balcara spotykają się z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenoszą ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym, intrygującym wokalem. Jego mocno podszyte folkiem kompozycje mają się nijak do stereotypowego wyobrażenia o tzw. męskiej muzyce, ale na scenie sprawdzają się świetnie. Przepełnia je nostalgia, poetycki dramatyzm, plamy klawiszy i pełen emocji wokal artysty. Dzięki utalentowanym muzykom, współpracującym z Maćkiem, słuchacze będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Maciek i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Z początkiem roku muzyk będzie kontynuował promocję swojego piątego albumu Znaki, niemniej dzięki akustycznym aranżacjom utworów, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo.

Poznański koncert Macieja Balcara rozpocznie się o godzinie 20:00.