Piotr Kuźniak NiemenowiJak co roku, w rocznicę śmierci Czesława Niemena, w klubie Blue Note odbędzie się koncert poświęcony twórczości tego wybitnego artysty. W programie znajdą się największe przeboje Czesława w aranżacji i wykonaniu Piotra Kuźniaka. 

Piotr Kuźniak w latach 1957-63 był solistą chóru Stefana Stuligrosza „Poznańskie Słowiki”. W 1962 z zespołem Trio poznańskie zdobył I miejsce w kategorii małych zespołów. W 1963 założył big-beatowy zespół Szafiry z Anną Szmeterling, był wokalistą i gitarzystą zespołu Waganci z Anną Szmeterling (Jantar), był współtwórcą duetu Andrzej Dąbrowski – Piotr Kuźniak. Jest multiinstrumentalistą, aranżerem i kompozytorem. Przez ostatnie 24 lata występował w legendarnym zespole Trubadurzy.

Podczas koncertu poświęconego pamięci Czesława Niemena, który odbędzie się 17 stycznia, Piotr Kuźniak wystąpi z zespołem w składzie: Seweryn Graniasty /saksofony/, Przemysław Lisiecki /perkusja/, siostry Hybiak /chórki/. Gościem koncertu będzie Jerzy Wydrzycki – najbliższy kuzyn Czesława Niemena.

Koncert Czy mnie jeszcze pamiętasz rozpocznie się o godzinie 20:00.