Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nasAndrzej Piaseczny to najbardziej miłosny wokalista na polskiej scenie muzycznej. Na przestrzeni 25 lat przyzwyczaił słuchaczy do romantycznych ballad o miłości. Kolejny album artysty – O mnie, o tobie, o nas doskonale wpisuje się w struktury popowych, lekkich piosenek, jakimi artysta obdarowuje swoich fanów już od ćwierć wieku.

Krążek, który miał swoją premierę w połowie października jest wspólnym artystycznym dzieckiem kompozytorki Ani Dąbrowskiej i Andrzeja Piasecznego – autora wszystkich tekstów na płycie. O produkcję zadbał Michał Przytuła, z którym wokalista współpracował już w latach 90. Jego zadaniem było pogodzenie dwóch, nie tak znów odmiennych, żywiołów i wyciągnięcie z artystów tego, co najlepsze. Udało się doskonale, a słuchacz otrzymał bardzo lekki, przyjemny i dynamiczny album.

O mnie, o tobie, o nas to dziesięć piosenek, których wspólnym mianownikiem jest niezwykła melodyjność, a co za tym idzie – łatwość wpadania w ucho słuchacza. To jeden z tych albumów, których przyjemnie się słucha w samochodzie, w pracy, czy też siedząc w wygodnym fotelu i relaksując się po trudnym, zabieganym dniu. I chociaż jest to płyta o miłości, nie odnajdziemy tutaj żadnych melodramatycznych przeżyć, czy też smutnych tekstów o  rozczarowaniu. Wręcz przeciwnie, nowy album Andrzeja Piasecznego jest pełen optymizmu, a przez wszystkie utwory przebija radość. To płyta o miłości wytęsknionej, wyczekanej, dojrzałej, spełnionej, a przede wszystkim szczęśliwej.

– Piosenki o uczuciach są uniwersalne – podkreśla wokalista. – Opowiadam więc o sobie, ale mogą się w tym odnaleźć inni ludzie, jeśli tylko tego chcą.

Nowy krążek artysty promują dwa single: pogodny i bardzo taneczny twór My (o mnie, o tobie, o nas) oraz spokojniejsza, ale równie radosna ballada Wszystko dobrze. Oba mają szansę na zdobycie list przebojów, a przede wszystkim serc słuchaczy. Oba też w pełni odzwierciedlają klimat, w jakim utrzymana jest cała płyta. Melodyjna, taneczna, radosna i przyjemna dla ucha – taka jest właśnie nowa propozycja Andrzeja Piasecznego zatytułowana O mnie, o tobie, o nas.