Brodka6 grudnia w klubie B17 wystąpi Monika Brodka, która po cyklu koncertów w najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, wraca do klubów. Na koncert będący częścią zimowej trasa zatytułowanej po prostu BRODKA TOUR złoża się piosenki z trzech ostatnich wydawnictw. Jak zwykle u Brodki możemy spodziewać się przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.

– Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii, która nas czeka. Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy czym Was i siebie zaskoczyć… – mówi artystka.

Występ Brodki poprzedzi recital Barbary Wrońskiej, która zaprezentuje swój premierowy solowy projektem.

– Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę – zdradza Monika Brodka.

Barbara Wrońska to wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów, od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.