Farben Lehre akustycznieW najbliższą sobotę, 18 listopada w klubie U Bazyla wystąpi zespół Farben Lehre. Akustyczny koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Po trzydziestu latach na scenie, zespół Farben Lehre, po raz pierwszy w swojej historii, podjął się zagrania serii koncertów „unplugged” w kilkunastu wybranych klubach. Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa Trzy dekady. Na setlistę koncertów składa się ponad 20 piosenek w wersjach „bez prądu”. Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w jego ponadtrzydziestoletniej biografii.

Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w 2017 roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć „na żywo” Farben Lehre w akustycznym wydaniu.

Na scenie zobaczymy: Wojciecha Wojdę /wokal/, Konrada Wojdę /gitara, chórki/, Mariusza Kumalę /gitara/, Filipa Grodzickiego /gitara basowa/, Gerarda Klawe /perkusja/, Norberta Krzewskiego /perkusjonalia, fujarki, chórki/ i Agatę Wojdę /wokal, chórki/.