Grzegorz Hyży17 listopada w Klubie B17 w Poznaniu wystąpi Grzegorz Hyży. Koncert jest częścią klubowej trasy promującej najnowszą, złotą już płytę, Momenty, która stanowi w karierze Hyżego moment szczególny – otworzyła bowiem nowy etap, naznaczony o wiele większą świadomością stylu i artystyczną ambicją.

Grzegorz Hyży to wokalista, który swoje pierwsze kroki stawiał kilka lat temu w jednym z programów telewizyjnych. Dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, a jego przebojowe single nie schodzą z radiowych playlist.

Muzycznie Momenty to mądry i szlachetny flirt dwóch światów – mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Dzięki temu, nowe piosenki zachwycą starszych fanów Hyżego, ale znajdą tu coś dla siebie także fani muzyki alternatywnej. Dotychczasowe skojarzenia z twórczością formacji Coldplay nadal są aktualne, ale spektrum odniesień zostało poszerzone o zupełnie nowe horyzonty. Wśród inspiracji Grzegorz wymienia takich wykonawców, jak Arctic Monkeys, London Grammar, Banners, Kings of Leon, Tom Odell czy Kensington.

Kilkaset koncertów zagranych przez ostatnie trzy lata dało Grześkowi dużo pewność siebie, którą, mimo krótkiego stażu, słychać w każdym zaśpiewanym przez wokalistę dźwięku.

Poznański koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.