nowaki promo1 malyTa przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu – tak zapowiada swój jubileuszowy program ta „młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów”. Rocznicę działalności obchodzić będą także na deskach Centrum Kultury Przeźmierowo, gdzie wystąpią już 17 listopada o godzinie 17:30.

Talent grupy nierzadko przyciąga pełną widownię, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania obyczajowej tematyki. Kabaret, który tworzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg, do Przeźmierowa przyjedzie z najnowszym programem zatytułowanym Śmiechokalipsa.

Świętując jubileusz, Nowaki wyruszają ku zupełnie nowej przygodzie. Zobaczymy nowe perypetie znanych już postaci, takich jak pani Krystyna i Martynka. Jak zapowiada zespół, jego nowy program to „kabaretowy koniec świata”, i „nowa era kabaretu”. Warto to sprawdzić, a okazja ku temu nadarzy się już w piątek, 17 listopada w Centrum Kultury Przeźmierowo.