Koncert pamięci Tomka Dybula15 listopada w klubie Alligator odbędzie się wyjątkowy koncert Pamięci Tomka Dybula, podczas którego zagrają poznańskie zespoły: Muchos Cojones, Grass Machine, The Peners Killers, Blues Drawers, Blue Wave Band, Infekcja Rock Session, Iż, Outsider i Maciej Sobczak. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

– 6 czerwca 2017 zmarł nagle, nieoczekiwanie i gwałtownie, nasz serdeczny przyjaciel, założyciel i gitarzysta Muchos Cojones – Tomek Dybul.  Pozostawił po sobie pustkę, której nie sposób wypełnić. Tęsknotę, której nie można zaspokoić. Żal – nie do ukojenia.  Śmierć zabrała go nam obojętnie, bezwzględnie i bez ostrzeżenia.  Umarł wspaniały człowiek, którego niespotykana życzliwość, gotowość do bezinteresownego niesienia pomocy i eksplodująca niemal pogoda oraz radość życia, niosły zawsze wsparcie i inspiracje dla tych, którzy mieli szczęście znać Tomka i z Nim przebywać. Świat już nigdy nie będzie bez Ciebie kompletny, Tomuś.  Tak strasznie Cię tu nie ma… – mówią zgodnie koledzy z zespołów Muchos Cojones i Grass Machine.

Koncert przygotowany z myślą o Tomku i dla Tomka… Tego wieczoru wspomnimy Tomka i zagramy dla Niego kilka dźwięków. Może dotrą do nieba…

Gościem specjalnym koncertu będzie Mariusz Kwaśniewski.