Raz Dwa Trzy_fot_slawek_przerwaOd lat tworzą piękne i ważne piosenki, mają na koncie także wielkie przeboje, z Trudno nie wierzyć w nic na czele.  A przy tym doskonale czują się w interpretowaniu klasyków: Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego. Raz Dwa Trzy, jeden z najciekawszych polskich zespołów, 16 września wystąpi w Przeźmierowie.

Grupa od wielu lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się autorskich pomysłów i estetyki, a jednocześnie osiągnąć popularność i cieszyć się nieustającą życzliwością fanów i krytyków. W war­stwie muzycznej elementy rocka przenikają się z kołyszącymi, sennymi bossa novami, kojącymi rytmami reggae i miękko otulającymi dźwiękami gitar, akordeonu i kontra­basu. Raz Dwa Trzy jest przy tym jedną z tych grup, które bardzo poważ­nie traktują tekst. Pisane przez wokalistę Adama Nowaka słowa są kunsz­townie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Nie boi się on pytać o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu.

Założona w 1990 roku grupa nie tylko wykonuje własne utwory, ale potrafi zachwycić nietuzinkowymi interpretacjami piosenek Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego. Wielokrotnie nagradzana najbardziej presti­żowymi nagrodami, na koncie ma 7 płyt studyjnych, w tym dwie platynowe.

Koncert, który odbędzie się w Centrum Kultury w Przeźmierowie rozpocznie się o godzinie 19:00.