Two Timer13 stycznia w klubie Alligator na Starym Rynku odbędzie się koncert grupy Two Timer. To ostatni występ poznańskiej kapeli przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

Two Timer powstał pod koniec 2008 roku. Gra elektrycznego bluesa, czerpiąc z korzennych wzorców gatunku, z zachowaniem tradycyjnego, utrzymanego w stylu lat 60-tych i 70-tych brzmienia. Swoją muzykę określa terminem „Grunge Blues na sterydach.” Repertuar koncertowy oparty jest na własnych utworach i kilku coverach, które od początku istnienia zespołu stanowiły inspirację do rozwijania własnego stylu i tworzenia autorskich kompozycji.

W kwietniu 2011 roku w poznańskim MM Studio nagrali na żywo autorskie demo, EP-kę Here it comes, która wykorzystana została do promocji zespołu na koncertach klubowych, radiowych i festiwalowych. W listopadzie 2013 roku zarejestrowali na żywo 13 utworów – 12 autorskich i jeden cover. Materiał ten znalazł się na debiutanckiej płycie, której premiera odbyła się 7 czerwca 2014 roku. 20 czerwca 2014 zespół wystąpił na Meskalina Blues Festival, a miesiąc później zagrał w Niemczech na festiwalu Blues Open Air Niederlehme. 17 października zespół dał koncert na Jimiway Blues Festival u boku Johna Nemetha i Carlosa Johnsona. W styczniu 2015 Two Timer reprezentował Polskę na międzynarodowym festiwalu International Blues Challenge w Memphis w USA.

Styczniowy koncert grupy Two Timer rozpocznie się o godzinie 22:00.