12 listopada w Teatrze Apollo odbędzie się wyjątkowa podróż w czasie do lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Będzie to podróż po ciepłych i elektryzujących dźwiękach oraz niezapomnianych melodiach, które na stałe zapisały się w historii muzyki. 

Bodo

Nie zabraknie odwiedzin w kabaretach poznańskich, warszawskich czy lwowskich. Znajdziemy się także na planie filmowym. Przede wszystkim jednak będzie to czas spotkania z sylwetkami kultowych artystów, którzy na zawsze odmienili przedwojenną scenę w Polsce. Zmierzymy się z legendarnymi gwiazdami – Eugeniuszem Bodo, Adolfem Dymszą i Hanką Ordonówną.

W programie koncertu są nieśmiertelne przeboje, które znają wszyscy. Publiczność będzie mogła zaśpiewać takie piosenki jak: Miłość Ci wszystko wybaczy, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Już taki jestem zimny drań czy Ach, te baby.

W świat starych, dobrze znanych przebojów przeniosą nas Natalia Świerczyńska, Łukasz Chrzuszcz, Jacek Lisewski, Tomasz Raczkiewicz oraz Zespół instrumentalny pod dyrekcją Jacka Skowrońskiego, w składzie: Jacek Skowroński /fortepian/, Jan Adamczewski /saksofon sopranowy/, Jarosław Buczkowski /akordeon/ i Paweł Głowacki /kontrabas/.

Koncert Bodo – już nie zapomnisz mnie rozpocznie się o godzinie 17:00.