Raz Dwa Trzy banner5 listopada w Kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu wystąpi formacja Raz Dwa Trzy. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30.

Zespół Raz Dwa Trzy należy do klasyki polskiej muzyki. Znają ich chyba wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego słuchacza, co sprawia, że są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2015 obchodzili 25 lecie swojego istnienia. Pojawiają się ze swoją muzyką na wielkich festiwalach, imprezach plenerowych, w domach kultury, teatrach i filharmoniach, a także w obiektach sakralnych.

Koncerty z okazji 25-lecia są okazją do zaprezentowania publiczności najbardziej znanych utworów, co nie znaczy, że nie pojawią się również piosenki mniej znane – w nowych odświeżonych aranżacjach.

Wstęp na koncert jest wolny.