IFRing of Fire, Folsom Prison Blues, Jailhous Rock, Johnny B Goode, Blue Suede Shoes, Wake me up, Rolling in the Deep to tylko wybrane przeboje muzyki country, które zabrzmiały w piątkowy wieczór w klubie Alligator. Poznańska publiczność świętowała II Polski Dzień Muzyki Country wspólnie z zespołem Cashflow.

Punktualnie o godzinie 22:00 na klubowej scenie pojawili się Grzegorz Sykała, Łukasz Kulczak, Robert Szukała i Olek Olkowski, czyli formacja Cashflow. Zespół tworzą zawodowi muzycy oraz miłośnicy rock’n’rolla i muzyki country. Dzięki udziałowi w najważniejszych festiwalach tematycznych i uznaniu w środowisku muzycznym, zaliczają się obecnie do czołówki gatunku country – rock’n’roll w Polsce.

Uczestnicy telewizyjnego talent show Must be the Music, laureaci III miejsca na Country Music Award 2013 w Pullman City oraz II Miejsca w Przepustce do Mrągowa 2014, a także zdobywcy tytułu Nowy Wykonawca Roku 2015 według Plebiscytu Dyliżanse, porwali publiczność do wspólnej zabawy. A ta trwała niemal do białego rana.

[fot. Michał Porada]