Agnieszka Ró_aDska16 października w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się premiera widowiska muzyczno-tanecznego Idę w tango. W realizację tego wydarzenia zaangażowani są: Agnieszka Różańska – aktorka, tancerka, piosenkarka, Michał Kaczmarek – tancerz i choreograf, Paulina Wycichowska oraz kwartet La Vita.

Reżyserem i scenarzystą tego muzycznego spektaklu jest Krzysztof Deszczyński, a całość została oparta na tekstach piosenek Mariana Hemara. Za prezentacje multimedialne i zdjęcia odpowiedzialna jest Barbara Maliszewska.

Bohaterką widowiska jest kobieta, która wyraża swoje emocje poprzez żywiołowe tango argentyńskie tańczone solo i z partnerem. Bazą spektaklu są mistrzowskie teksty Mariana Hemara, w muzycznych aranżacjach zespołu La Vita, który towarzyszy tancerce na scenie. Tłem do aktorsko-tanecznej prezentacji jest harmonijnie połączona z nią prezentacja multimedialna, złożona z fotograficznych tanecznych impresji. Tango jest wyrazem spotkania z samą sobą, zmierzenia się z zawiłymi meandrami życia dojrzałej kobiety.

Premiera spektaklu Idę w tango 16 października o godzinie 18:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.