Maciej Maleńczuk solo20 marca w klubie Blue Note wystąpi Maciej Maleńczuk, który zaprezentuje retrospekcję dotychczasowych dokonań – dokonań nietuzinkowych, często kontrowersyjnych, ale przede wszystkim uwielbianych przez wielu fanów. Koncert Pan Maleńczuk Solo rozpocznie się o godzinie 20:00.

Ten solowy spektakl muzyczny Macieja Maleńczuka składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań artysty, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród bardzo szerokiej publiczności. Bliski i bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – to po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie właśnie jest życie.

Maleńczuk to przede wszystkim artysta nieobliczalny, czym dał się poznać już niejednokrotnie swoim fanom. Tego wieczoru zabierze publiczność w podróż do korzeni mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym przypomni swoją historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

W repertuarze nie zabraknie nowszego okresu twórczości. Maciej Maleńczuk na swoim koncie posiada 12 solowych albumów, a dorobek ten zamyka płyta Tęczowa Swasta z 2014 roku. Każdy z tych albumów jest wyjątkowy i na swój sposób inny.

– Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali – mówi o projekcie sam Maleńczuk.