Hip Hop Festiwal - kwadrat5 lutego w Akademickim Centrum Kultury Eskulap odbędzie się Hip Hop Festiwal. To już druga poznańska edycja tego ekskluzywnego i kameralnego festiwalu. Początek zaplanowano na godzinę 20:00, a wśród artystów, którzy zaprezentują się na scenie są dawno niewidziane gwiazdy polskiej sceny rapowej.

Jeszcze nigdy w Polsce nie było tak kameralnej imprezy naszpikowanej tak dużą ilością wykonawców rapowej ekstraklasy. W trakcie trwania całej imprezy, na piętrze zostanie otwarta druga niezależna scena klubowa, na której o oprawę muzyczną zadba DJ SOINA. Ponadto będą czynne dwa bary i liczne atrakcje w postaci stoisk handlowych. Dodatkową atrakcją będzie wystawa obrazów street-art.

Na scenie głównej wystąpią: O.S.T.R., Ten Typ Mes, Sokół, donGURALesko, Mielzky oraz Małpa. Ten ostatni będzie promował swój najnowszy album, którego oficjalna premiera jest planowana właśnie na 5 lutego. Poznańska publiczność będzie więc pierwszą, która usłyszy wszystkie utwory z nowej płyty na żywo.