Wyprzedaz_kostiumowfot.Damian_Andrzejewski_2Teatr Muzyczny wyprzedaje kostiumy! Jeśli jeszcze nie macie przebrania na andrzejkową zabawę, bal sylwestrowy albo wieczór panieński, powinniście przyjść do Teatru 28 listopada.

W ramach trwającego Jubileuszu 60-lecia Teatr organizuje wielką wyprzedaż kostiumów. Jest to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, aby zabrać ze sobą cząstkę Teatru do domu. Na wszystkich miłośników Teatru będą czekać prawdziwe, teatralne kostiumy pochodzące z takich spektakli jak: Wiktoria i jej huzar, Hrabina Marica, Kochankowie Paryża, Żołnierz królowej Madagaskaru, Koziołek Matołek czy Ach, Ameryka. Łącznie wyprzedawanych będzie ponad 1500 kostiumów, które można będzie nabyć w wielu wariantach cenowych już od 10 zł.

Wyprzedaż odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy, który odbędzie się 23 listopada jest przeznaczony dla instytucji kultury i oświaty. Aby skorzystać z tej oferty należy wysłać swoje zgłoszenie do 18 listopada pod adres  jolanta.kin@teatr-muzyczny.poznan.pl. Drugi etap, otwarty dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 28 listopada w godzinach 09:00-14:00, w siedzibie Teatru.

[fot. Damian Andrzejewski]